WSPÓLNY PROJEKT: Zbudujmy portal internetowy Polski Użytkownik lub Użytkownik polskiego miasta.

Kategoria: Działania
Cena: 0,000000 G
Właściciel: mefo

Zbudujmy stronę internetową, która ułatwiać będzie Polakom i ludziom przyjezdnym do Polski korzystanie w Polskich miastach.


Na stronie opublikujemy wszystkie już wyprodukowane aplikacje, które ułatwiają życie w poszczególnych miastach, aplikacje takie jak: 

https://jakdojade.pl

https://www.skycash.com/parkowanie-przez-telefon/


Głównym celem jest to aby zbudować markę, medium, narzędzie w internecie z którego ludzie nauczą się korzystać i przyzwyczają, że na stronie są przydatne i ułatwiające życie w mieście informacje.


To narzędzie będzie także medium na którym publikować będziemy kolejne ułatwiające życie w mieście wdrożenia neOSu. Może z czasem będzie to jedna z bramek wejścia w neOS.


Jest tutaj ograniczona ilość znaków dlatego wkleiłem pełną wiadomość do osobnego dokumentu. 

Jeśli chcesz przeczytać więcej to kliknij w ten link: 


https://docs.google.com/document/d/1p5XP3Tr36ivCwWE56iBeTCVUhkTe4T3eyHmjtr3d9a8/edit?usp=sharing


Pod tym linkiem znajduje się demonstracyjny opis mglistej wizji strony z kilkoma konkretnymi pomysłami.


Nie zależy mi na tym, aby zawalić się robotą i robić to samemu lub w dwie osoby. Chodzi o to, żeby zrobić zespół i z przyjemnością robić to co się lubi. Jeśli lubisz robić strony, znasz się na tych rzeczach, lubi robić logówki czy projektować markę to może masz ochotę się zaangażować? Chodzi o to aby praca była lekka i przyjemna a nie wymuszona. Sama strona nie musi być olbrzymia, niech będą na niej tylko najważniejsze i ściśle związane z jej tematem i celem głównym publikacje.


Po przeczytaniu wiadomości pod linkiem proszę o informację w wiadomości prywatnej w neOS czy jesteś zainteresowany wspólnym działaniem przy takiej stronie, przy takim medium lub po prostu daj znać co o tym myślisz. Daj feedback ogólny, nie konkretny. Jeśli będą zainteresowani to zapewne przeskoczymy na Diskort gdzie będzie można zaproponować i przegadać już konkretne technologiczne rozwiązania, sugestie i pomysły. 


Pozdrawiam!